KURUMSAL

HAKKIMIZDA

www.erdogancarsi.com Erdoğan Çarşı Mehmet MIZRAK mağazası bünyesinde hizmet veren online satış sitesidir. Erdoğan çarşı mağazamız 1960 yılından bugüne kadar dededen toruna hizmetlerine başarı ile devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız, kendi iç düzeninden, yazılı çalışma prensiplerinden, personel eğitimine kadar birçok konuda sektöründeki öncü ve liderlerindendir. Müşteriye özel hizmet anlayışı sayesinde sürekli müşteri memnuniyeti ve kalite prensibi sağlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Düzgün hizmet, kalite, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti üzerine çalışanlarımız ve iş tedarikçilerimiz ile birlikte tüm Türkiye’deki müşterilerimize satış hizmeti sunmayı, müşterilerimizin yanında olmayı benimsemiş ve kabul etmiş bulunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Elde ettiğimiz iş tecrübelerimizi çalışmakta olduğumuz iş ortaklarımızla birlikte işimizi daha ileriye taşımak, daha başarılı olmak en büyük hedefimizdir. Zirvede kalmak en büyük amacımızdır. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız sizlerden gelen her türlü eleştiri, fikir ve tavsiyelere açıktır.

NEDEN ERDOĞAN ÇARŞI ?

Mağazamızda ve depomuzda stokta bulunan ürünler aynı gün kargolanır. Stok miktarı olmayan ürünler satışa sunulmaz.

Mağazamızda ve online satış mağazamızda, kaliteli ve seçkin markaların ürünleri bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için esastır.

Kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerinizde, kart bilgileriniz 256bit SSL güvenlik hizmeti ile koruma altındadır. Dilerseniz kapıda ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Yapacağınız alışveriş hakkında veya ürünler hakkında sormak istediklerinizi, canlı destek hattımızdan veya Whatsapp destek hattından sorabilirsiniz.

Ürün ambalajına ya da ürüne herhangi bir zarar verilmediği taktirde, koşulsuz ve şartsız iade/değişim yapabilirsiniz.